Biało-czerwona Serie A: "Il Pistolero" nadal w formie, powrót "Teo"

• Data publikacji: 11.02.2019, 21:17

Krzysztof Piątek strzelił swoją czwartą bramkę w barwach AC Milan. Polski napastnik ustalił wynik spotkania z Cagliari. Chwile radości przeżywał również Łukasz Teodorczyk, który zaliczył symboliczny występ po przerwie spowodowanej operacją w przegranym meczu przez jego Udinese z Torino. Zapraszamy do przeczytania krótkiego raportu z boisk Serie A.

Łukasz Skorupski (bramkarz, Bologna) - 90 minut w domowym meczu z Genoą (remis 1:1)

Bartłomiej Drągowski (bramkarz, Empoli) - poza kadrą meczową z powodu kontuzji na wyjazdowy mecz z Lazio Rzym (1:0 dla Lazio)

Paweł Jaroszyński (obrońca, Chievo Verona) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu z AS Roma (3:0 dla Romy)

Mariusz Stępiński (napastnik, Chievo Verona) - 90 minut w domowym meczu z AS Roma (3:0 dla Romy)

Piotr Zieliński (pomocnik, Napoli) - 90 minut i żółta kartka w wyjazdowym meczu z Fiorentiną (remis 0:0)

Arkadiusz Milik (napastnik, Napoli) - od 62. minuty w wyjazdowym meczu z Fiorentiną (remis 0:0)

Krzysztof Piątek (napastnik, AC Milan) - do 65. minuty i bramka w domowym meczu z Cagliari (3:0 dla AC Milan)

Wojciech Szczęsny (bramkarz, Juventus) - 90 minut i czyste konto w wyjazdowym meczu z Sassuolo (3:0 dla Juventusu)

Arkadiusz Reca (obrońca, Atalanta Bergamo) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu ze SPAL (2:1 dla Atalanty)

Thiago Cionek (obrońca, SPAL) - 90 minut w wyjazdowym meczu z Atalantą Bergamo (2:1 dla Atalanty)

Bartosz Bereszyński (obrońca, Sampdoria Genua) - 90 minut w domowym spotkaniu z Frosinone (1:0 dla Frosinone)

Karol Linetty (pomocnik, Sampdoria Genua) - 90 minut i żółta kartka w domowym spotkaniu z Frosinone (1:0 dla Frosinone)

Bartosz Salamon (obrońca, Frosinone) - 90 minut w wyjazdowym spotkaniu z Sampdorią Genua (1:0 dla Frosinone)

Łukasz Teodorczyk (napastnik, Udinese Calcio) - od 93. minuty w wyjazdowym meczu z Torino (2:1 dla Torino)