LSK: Rzeszowianki demolują KSZO w zaległym meczu

• Data publikacji: 13.02.2019, 21:21

W zaległym spotkaniu 12. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, w Ostrowcu Świętokrzyskim, miejscowe KSZO rozbite zostało przez drużynę Developresu SkyRes Rzeszów - 0:3.

Siatkarki z Podkarpacia nie miały większych problemów z ograniem ostatniego zespołu w ligowej tabeli. Od początku meczu, to przyjezdne dyktowały warunki gry i szybko wyszły na bezpieczne, kilku-punktowe prowadzenie. Gospodyniom nie pomogły nawet przerwy na żądanie ich szkoleniowca. W ataku Rzeszowa szalała Jelena Blagojević, w efekcie czego Developres SkyRes wygrał tę partię do - 11. W drugim secie nieco lepiej grały już ostrowczanki, które dwukrotnie dochodziły rywalki na remis. Jednak z biegiem minut zaczęły popełniać proste, niewymuszone błędy, co skrzętnie wykorzystywały podopieczne Lorenzo Micelliego. Tym razem rzeszowianki triumfowały do - 16. W ostatniej części tego starcia rzeszowianki tylko potwierdziły swoją wyższość na parkiecie, ponownie wygrywając do -16.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (11:25, 16:25, 16:25)

KSZO: Kasprzak, Gayko, Dorsman, Oktaba, Łyszkiewicz, Kucińska, Pawlukowska (libero) oraz Czapla, Wojtowicz

Developres SkyRes: Tokarska, Barakowa, Blagojević, Witkowska, Zaroślińska-Król, Mlejnikova, Sawicka (libero) oraz Hatala, Żabińska, Medyńska (libero), Rabka , Yaneva

MVP: Petja Barakova (Developres SkyRes Rzeszów)