W tabeli uwzględniamy wszystkie medale w dyscyplinach olimpijskich

Na czerwono medale seniorów w mistrzostwach świata w konkurencjach olimpijskich.

 

Medale olimpijskie

 

 
l.p data dyscyplina impreza kolor zdobywca konkurencja
1. 23 stycznia short track ME srebrny Natalia Maliszewska 500 m
2. 27 stycznia biathlon ME złoty Monika Hojnisz-Staręga 15 km
3. 30 stycznia biathlon ME złoty Kamila Żuk bieg pościgowy
4. 9 lutego biegi narciarskie MŚJ złoty Monika Skinder sprint
5. 9 lutego biegi narciarskie MŚJ brązowy Karolina Kaleta sprint
6. 12 lutego biegi narciarskie MŚ U23 złoty Izabela Marcisz 10 km techniką dowolną
7. 27 lutego skoki narciarskie złoty Piotr Żyła skocznia normalna
8. 1 marca biathlon MŚJ brązowy Jan Guńka sprint
9. 3 marca biathlon MŚJ srebrny Marcin Zawół bieg pościgowy
10. 5 marca biathlon MŚJ złoty Konrad Badacz, Jan Guńka i Marcin Zawół  sztafeta
11. 5 marca lekkoatletyka HME srebrny Michał Haratyk pchnięcie kulą
12. 5 marca lekkoatletyka HME srebrny Marcin Lewandowski 1500 m
13. 6 marca skoki narciarskie brązowy Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Kamil Stoch i Dawid Kubacki konkurs drużynowy
14. 6 marca lekkoatletyka HME srebrny Justyna Święty-Ersetic
400 m
15. 7 marca lekkoatletyka HME brązowy Paweł Wiesiołek siedmiobój
16. 7 marca lekkoatletyka HME złoty Patryk Dobek 800 m
17. 7 marca lekkoatletyka HME srebrny Mateusz Borkowski 800 m
18. 7 marca lekkoatletyka HME srebrny Joanna Jóźwik 800 m
19. 7 marca lekkoatletyka HME brązowy Angelika Cichocka 800 m
20. 7 marca lekkoatletyka HME brązowy Piotr Lisek skok o tyczce
21. 7 marca lekkoatletyka HME brązowy Natalia Kaczmarek, Małgorzata Hołub-Kowalik, Kornelia Lesiewicz, Aleksandra Gaworska 4x400 m
22. 14 marca żeglarstwo ME brązowy Zofia Noceti-Klepacka RS:X
23. 3 kwietnia szermierka MŚJ brązowy Szymon Hryciuk szabla indywidualnie
24. 10 kwietnia szermierka MŚK złoty Alicja Klasik szpada indywidualnie
25. 10 kwietnia szermierka MŚK złoty Antoni Socha szpada indywidualnie
26. 10 kwietnia taekwondo ME złoty Karol Robak -74 kg
27. 11 kwietnia wioślarstwo ME brązowy Artur Mikołajczewski jedynka wagi lekkiej
28. 11 kwietnia szermierka MŚJ brązowy Alicja Klasik, Zofia Klughardt, Kinga Zgryźniak, Zofia Janelli szpada drużynowo
29. 11 kwietnia wioślarstwo ME brązowy Natan Węgrzycki - Szymczyk jedynki
30. 11 kwietnia taekwondo ME srebrny Aleksandra Kowalczuk +73 kg
31. 18 kwietnia judo ME złoty Beata Pacut 78 kg