W tabeli uwzględniamy wszystkie medale w dyscyplinach olimpijskich

Na czerwono medale seniorów w mistrzostwach świata w konkurencjach olimpijskich.

 

Medale olimpijskie

 

 
l.p data dyscyplina impreza kolor zdobywca konkurencja
1. 23 stycznia short track ME srebrny Natalia Maliszewska 500 m
2. 27 stycznia biathlon ME złoty Monika Hojnisz-Staręga 15 km
3. 30 stycznia biathlon ME złoty Kamila Żuk bieg pościgowy
4. 9 lutego biegi narciarskie MŚJ złoty Monika Skinder sprint
5. 9 lutego biegi narciarskie MŚJ brązowy Karolina Kaleta sprint
6. 12 lutego biegi narciarskie MŚ U23 złoty Izabela Marcisz 10 km techniką dowolną
7. 27 lutego skoki narciarskie złoty Piotr Żyła skocznia normalna
8. 1 marca biathlon MŚJ brązowy Jan Guńka sprint
9. 3 marca biathlon MŚJ srebrny Marcin Zawół bieg pościgowy
10. 5 marca biathlon MŚJ złoty Konrad Badacz, Jan Guńka i Marcin Zawół  sztafeta
11. 5 marca lekkoatletyka HME srebrny Michał Haratyk pchnięcie kulą
12. 5 marca lekkoatletyka HME srebrny Marcin Lewandowski 1500 m
13. 6 marca skoki narciarskie brązowy Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Kamil Stoch i Dawid Kubacki konkurs drużynowy
14. 6 marca lekkoatletyka HME srebrny Justyna Święty-Ersetic
400 m
15. 7 marca lekkoatletyka HME brązowy Paweł Wiesiołek siedmiobój
16. 7 marca lekkoatletyka HME złoty Patryk Dobek 800 m
17. 7 marca lekkoatletyka HME srebrny Mateusz Borkowski 800 m
18. 7 marca lekkoatletyka HME srebrny Joanna Jóźwik 800 m
19. 7 marca lekkoatletyka HME brązowy Angelika Cichocka 800 m
20. 7 marca lekkoatletyka HME brązowy Piotr Lisek skok o tyczce
21. 7 marca lekkoatletyka HME brązowy Natalia Kaczmarek, Małgorzata Hołub-Kowalik, Kornelia Lesiewicz, Aleksandra Gaworska 4x400 m
22. 14 marca żeglarstwo ME brązowy Zofia Noceti-Klepacka RS:X
23. 3 kwietnia szermierka MŚJ brązowy Szymon Hryciuk szabla indywidualnie
24. 10 kwietnia szermierka MŚK złoty Alicja Klasik szpada indywidualnie
25. 10 kwietnia szermierka MŚK złoty Antoni Socha szpada indywidualnie
26. 10 kwietnia taekwondo ME złoty Karol Robak -74 kg
27. 11 kwietnia wioślarstwo ME brązowy Artur Mikołajczewski jedynka wagi lekkiej
28. 11 kwietnia szermierka MŚJ brązowy Alicja Klasik, Zofia Klughardt, Kinga Zgryźniak, Zofia Janelli szpada drużynowo
29. 11 kwietnia wioślarstwo ME brązowy Natan Węgrzycki - Szymczyk jedynki
30. 11 kwietnia taekwondo ME srebrny Aleksandra Kowalczuk +73 kg
31. 18 kwietnia judo ME złoty Beata Pacut 78 kg
32. 20 kwietnia boks MMŚ brązowy Karolina Ampulska 54 kg
33. 20 kwietnia boks MMŚ brązowy Wiktoria Tereszczak 64 kg
34. 20 kwietnia boks MMŚ brązowy Daria Parada 75 kg
35. 20 kwietnia boks MMŚ brązowy Martyna Jancelewicz 81 kg
36. 20 kwietnia boks MMŚ brązowy Oliwia Toborek +81 kg
37. 20 kwietnia zapasy ME srebrny Krzysztof Bieńskowski 65 kg styl wolny
38. 20 kwietnia zapasy ME brązowy Radosław Baran 97 kg styl wolny
39. 21 kwietnia zapasy ME brązowy Eduard Grigorev 61 kg styl wolny
40. 22 kwietnia zapasy ME srebrny Roksana Zasina 55 kg
41. 22 kwietnia zapasy ME brązowy Anna Łukasik 50 kg
42. 22 kwietnia boks MMŚ srebrny Natalia Kuczewska 48 kg
43. 22 kwietnia boks MMŚ srebrny Barbara Marcinkowska 69 kg
44. 23 kwietnia zapasy ME brązowy Anhelina Łysak 57 kg
45. 23 kwietnia zapasy ME brązowy Katarzyna Mądrowska 62 kg
46. 23 kwietnia zapasy ME brązowy Aleksandra Wólczańska 65 kg
47. 23 kwietnia boks MMŚ srebrny Jakub Sraszewski 91 kg
48. 25 kwietnia zapasy ME srebrny Mateusz Bernatek 67 kg styl klasyczny
49. 1 maja lekkoatletyka MŚ w sztafetach złoty Joanna Jóźwik, Patryk Dobek 2x2x400 m
50. 1 maja lekkoatletyka MŚ w sztafetach srebrny Zuzanna Hulisz, Krzysztof Kiljan, Klaudia Wojtunik, Damian Czykier sztafeta płotkarska
51. 2 maja lekkoatletyka MŚ w sztafetach srebrny Kornelia Lesiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik, Karolina Łozowska oraz Natalia Kaczmarek 4x400 m
52. 2 maja lekkoatletyka MŚ w sztafetach złoty Paulina Guzowska, Klaudia Ciba, Klaudia Adamek, Marlena Gola 4x200 m
53. 2 maja lekkoatletyka MŚ w sztafetach srebrny Klaudia Adamek, Katarzyna Sokólska, Pia Skrzyszowska, Magdalena Stefanowicz 4x100 m
54. 18 maja pływanie ME srebrny Katarzyna Wasick 50 m stylem dowolnym
55. 21 maja zapasy ME U23 złoty Wiktoria Chołuj 72 kg
56. 21 maja zapasy ME U23 srebrny Patrycja Gil 57 kg
57. 21 maja zapasy ME U23 brązowy Ewelina Ciunek 68 kg
58. 21 maja zapasy ME U23 brązowy Kamila Kulwicka 65 kg
59. 21 maja zapasy ME U23 brązowy Anhelina Łysak 62 kg
60. 21 maja zapasy ME U23 brązowy Dominika Kulwicka 55 kg
61. 21 maja zapasy ME U23 brązowy Alicja Czyżowicz 53 kg
62. 22 maja strzelectwo MEJ złoty Julia Piotrowska karabin pneumatyczny
63. 4 czerwca kajakarstwo ME brązowy Martyna Klatt i Sandra Ostrowska K2 1000 m
64. 5 czerwca kajakarstwo ME srebrny Karolina Naja i Anna Puławsk K2 500 m
65. 5 czerwca kajakarstwo ME brązowy Marta Walczykiewicz K1 200 m
66. 6 czerwca kajakarstwo ME złoty Dorota Borowska C1 200 m
67. 6 czerwca kajakarstwo ME srebrny Arsen Śliwiński i Michał Łubniewski C2 200 m
68. 6 czerwca kajakarstwo ME srebrny Dominika Putto i Katarzyna Kołodziejczyk K2 200 m
69. 22 czerwca boks ME U22 brązowy Mateusz Bereźnicki 91 kg
70. 22 czerwca boks ME U22 brązowy  Agata Kaczmarska 75 kg
71. 24 czerwca boks ME U22 złoty Martyna Jancelewicz 81 kg
72. 27 czerwca tenis stołowy ME srebrny Jakub Dyjas debel
73 27 czerwca kajakarstwo ME U23 srebrny Aleksandra Jacewicz i Julia Walczak C2 200 m
74. 27 czerwca kajakarstwo ME U23 złoty Jakub Stępuń K1 200 m
75. 27 czerwca kajakarstwo ME U23 srebrny Jakub Michalski, Wojciech Tracz, Bartosz Grabowski i Przemysław Korsak K4 500 m
76. 27 czerwca kajakarstwo ME U23 złoty Martyna Klatt, Sandra Ostrowska K2 500 m
77. 27 czerwca kajakarstwo ME U23 złoty Martyna Klatt, Sandra Ostrowska, Klaudia Cyrulewska, Julia Olszewska K4 500 m
78. 27 czerwca rugby 7 ME srebrny drużyna zawody kobiet
79. 30 czerwca pięciobój nowoczesny MEJ brązowy Cyprian Cybulski i Maciej Klimek sztafeta mężczyzn
80. 4 lipca pięciobój nowoczesny MEJ srebrny Ewa Pydyszewska, Daria Niedzialkowska i Michalina Wierzba drużyna
81. 6 lipca pływanie MEJ brązowy Ksawery Masiuk, Krzysztof Matuszewski, Nazar Żurawel i Mateusz Chowaniec 4x100 dowolnym
82. 7 lipca pływanie MEJ złoty Ksawery Masiuk 100 m grzbietowym
83. 8 lipca pływanie MEJ brązowy Mateusz Chowaniec 100 m dowolnym
84. 9 lipca lekkoatletyka ME U23 złoty Adrianna Sułek siedmiobój
85. 9 lipca pływanie MEJ srebrny Ksawery Masiuk 50 m grzbietowym
86. 9 lipca pływanie MEJ brązowy Jakub Skóra 50 m klasycznym
87. 10 lipca lekkoatletyka ME U23 srebrny Kinga Królik 3000 m z przeszkodami
88. 10 lipca lekkoatletyka ME U23 złoty Pia Skrzyszowska 100 m ppl
89. 10 lipca lekkoatletyka ME U23 brązowy Klaudia Wojtunik 100 m ppl
90. 10 lipca pływanie MEJ srebrny Mateusz Chowaniec 200 m dowolnym
91. 11 lipca wioślarstwo MŚ U23 srebrny Piotr Płomiński jedynka
92. 11 lipca wioślarstwo MŚ U23 brązowy Zuzanna Jasińska i Wiktoria Kalinowska dwójka podwójna wagi lekkiej
93. 11 lipca pływanie MEJ brązowy Karolina Piechowicz 100 m klasycznym
94. 11 lipca pływanie MEJ złoty Krzysztof Chmielewski 200 m motylkowym
95. 11 lipca pływanie MEJ srebrny Michał Chmielewski 200 m motylkowym
96. 11 lipca lekkoatletyka ME U23 brązowy Natalia Wosztyl, Aleksandra Formella, Karolina Łozowska, Kinga Gacka 4x400 m
97. 11 lipca pływanie MEJ złoty Ksawery Masiuk 200 m grzbietowym
98. 11 lipca pływanie MEJ złoty Laura Bernat 200 m grzbietowym
99. 11 lipca pływanie MEJ złoty Ksawery Masiuk, Bartosz Skora, Paweł Uryniuk, Mateusz Chowaniec 4x100 m zmiennym
100. 11 lipca pięciobój nowoczesny ME srebrny Natalia Dominiak, Maria Boćkowska sztafeta kobiet
101. 16 lipca lekkoatletyka ME U20 złoty Kornelia Lesiewicz 400 m
102. 16 lipca lekkoatletyka ME U20 złoty Dawid Piłat rzut młotem
103. 17 lipca lekkoatletyka ME U20 srebrny Mateusz Kołodziejski skok wzwyż
104. 17 lipca lekkoatletyka ME U20 srebrny Weronika Barcz 100 m ppl
105. 17 lipca lekkoatletyka ME U20 brązowy Marika Majewska 100 m ppl
106. 18 lipca siatkówka ME U17 brązowy drużyna chłopców turniej mężczyzn
107. 18 lipca lekkoatletyka ME U20 złoty Krzysztof Różnicki 800 m
108. 18 lipca lekkoatletyka ME U20 srebrny Kacper Lewalski 800 m
109. 18 lipca lekkoatletyka ME U20 brązowy Dorota Puzio, Monika Romaszko, Marta Zimna, Magdlena Niemczyk 4x100 m
110 18 lipca pięciobój nowoczesny MŚJ srebrny Maciej Kilmek, Ewa Pydyszewska sztafeta mieszana
111. 21 lipca - 2 sierpnia tenis stołowy MEJ złoty Samuel Kulczycki, Maciej Kubik, Miłosz Redzimski turniej drużynowy
112. 21 lipca - 2 sierpnia tenis stołowy MEJ złoty Samuel Kulczycki i Maciej Kubik debel
113. 21 lipca - 2 sierpnia tenis stołowy MEJ srebrny Samuel Kulczycki singiel
114. 21 lipca - 2 sierpnia tenis stołowy MEJ brązowy Anna Brzyska i Samuel Kulczycki mikst
115. 21 lipca - 2 sierpnia tenis stołowy MEJ brązowy Zuzanna Wielgos i Anna Brzyska debel
116. 21 lipca - 2 sierpnia tenis stołowy MEK złoty Wiktoria Wróbel i Miłosz Redzimski mikst
117. 21 lipca - 2 sierpnia tenis stołowy MEK brązowy Wiktoria Wróbel, Natalia Bogdanowicz, Zofia Śliwka i Aleksandra Guzik drużyna
118. 21 lipca - 2 sierpnia tenis stołowy MEK brązowy Miłosz Redzimski singiel
119. 21 lipca - 2 sierpnia tenis stołowy MEK brązowy Miłosz Redzimski i Alan Kulczycki debel
120. 28 lipca wioślarstwo Igrzyska Olimpijskie srebrny Agnieszka Kobus-Zawojska/Marta Wieliczko/Maria Sajdak/Katarzyna Zilmann czwórka podwójna
121.
31 lipca
lekkoatletyka
Igrzyska Olimpijskie
złoty

Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic, Kajetan Duszyński, Dariusz Kowaluk, Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga Baumgart-Witan


4x400 m sztafeta mieszana
122. 3 sierpnia
kajakarstwo
Igrzyska Olimpijskie
srebrny

Karolina Naja i Anna Puławska

K2 500 m
123.
3 sierpnia
zapasy
Igrzyska Olimpijskie
brązowy

Tadeusz Michalik

97 kg styl klasyczny
124.
3 sierpnia
lekkoatletyka
Igrzyska Olimpijskie
złoty

Anita Włodarczyk

rzut młotem
125. 3 sierpnia
lekkoatletyka
Igrzyska Olimpijskie
brązowy

Malwina Kopron

rzut młotem
126.
4 sierpnia
żeglarstwo
Igrzyska Olimpijskie
srebrny

Agnieszka Srzypulec/Jolanta Ogar

470
127.
4 sierpnia
lekkoatletyka
Igrzyska Olimpijskie
złoty

Wojciech Nowicki

rzut młotem
128.
4 sierpnia
lekkoatletyka
Igrzyska Olimpijskie brązowy

Paweł Fajdek

rzut młotem
129. 4 sierpnia
lekkoatletyka
Igrzyska Olimpijskie brązowy

Patryk Dobek

800 m
130.
6 sierpnia
lekkoatletyka
Igrzyska Olimpijskie
złoty

Dawid Tomala

chód 50 km
131.
6 sierpnia
lekkoatletyka
Igrzyska Olimpijskie
srebrny

Maria Andrejczyk

rzut oszczepem
132.
7 sierpnia
kajakarstwo
Igrzyska Olimpijskie
brązowy

Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka i Helena Wiśniewska

K4 500 m
133.
7 sierpnia
lekkoatletyka
Igrzyska Olimpijskie
srebrny

Natalia Kaczmarek, Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga Baumgart-Witan oraz Justyna Święty-Ersetic

4x400 m
134.
15 sierpnia wioślarstwo MŚJ brązowy

Mikołaj Kulka i Daniel Gałęza

dwójka podwójna
135. 15 sierpnia siatkówka plażowa ME brązowy

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak

turniej mężczyzn
136. 17 sierpnia kolarstwo torowe MEJ brązowy

Maja Tracka

scratch
137. 17 sierpnia kolarstwo torowe MEJ brązowy

Jakub Lewandowski

scratch
138. 18 sierpnia lekkoatletyka MŚ U20 srebrny

Michał Wróbel, Kornelia Lesiewicz, Alicja Kaczmarek i Patryk Grzegorzewicz

4x400 sztafeta mieszana
139. 18 sierpnia kolarstwo torowe MEJ brązowy

Dominik Ratajczak

wyścig eliminacyjny
140. 18 sierpnia kolarstwo torowe ME U23 brązowy

Nikola Seremak, Nikola Sibiak oraz Paulina Petri

sprint drużynowy
141. 18 sierpnia judo MEK brązowy

Wiktoria Ślązok

48 kg
142. 19 sierpnia judo MEK brązowy

Daniela Badura

57 kg
143. 19 sierpnia judo MEK brązowy

Dawid Szulik

73 kg
144. 20 sierpnia zapasy MŚJ brązowy

Daniela Tkaczuk

72 kg
145. 20 sierpnia kajakarstwo górskie MEJ brązowy

Aleksandra Stach, Klaudia Zwolińska oraz Katarzyna Liber

drużyna C1
146. 20 sierpnia kolarstwo torowe MEJ brązowy

Olga Wankiewicz

omnium
147. 21 sierpnia lekkoatletyka MŚ U20 srebrny

Kornelia Lesiewicz

400 m
148. 21 sierpnia lekkoatletyka MŚ U20 brązowy

Mateusz Kołodziejski

skok wzwyż
149. 21 sierpnia lekkoatletyka MŚ U20 brązowy

Jakub Szymański

110 m ppl
150. 21 sierpnia kajakarstwo górskie ME U23 złoty

Klaudia Zwolińska

K1
151. 21 sierpnia lekkoatletyka MŚ U20 brązowy

Dominik Łuczyński, Patryk Krupa, Jakub Pietrusa i Oliwer Wdowik

4x100 m
152. 21 sierpnia karate MME brązowy

Magdalena Godlewska

61 kg
153. 21 sierpnia karate MME brązowy

Hubert Jarocki

+76 kg
154. 21 sierpnia karate MME brązowy

Dominik Dziuda

61 kg
155. 28 sierpnia taekwondo MME brązowy

Marcelina Koszel

+73 kg
156. 28 sierpnia taekwondo MME brązowy

Miłosz Cudnoch

68 kg
157. 28 sierpnia taekwondo MEK złoty

Julia Nowak

51 kg
158. 31 sierpnia pięciobój nowoczesny ME U17 brązowy

Katarzyna Dębska, Małgorzata Karbownik i Pola Wolska

drużyna trójbój
159. 1 września kolarstwo torowe brązowy

Tomasz Grzesiak, Marcin Marciniak, Mateusz Przymusiński i Radosław Laskowski

sprint drużynowy
160. 2 września siatkówka MŚ U17 złoty Jakub Majchrzak, Kamil Szymandera, Jakub Olszewski, Kajetan Kubicki, Tytus Nowik, Mateusz Kufka, Piotr Śliwka, Dominik Czerny, Kuba Hawryluk, Mateusz Nowak, Damian Biliński, Kacper Ratajewski mężczyźni
161. 2 września kolarstwo torowe MŚJ brązowy

Olga Wankiewicz, Wiktoria Milda, Tamara Szalińska i Anna Długas

drużynowo na dochodzenie
162. 4 września kajakarstwo MŚ U23 srebrny

Katarzyna Szperkiewicz

C1 500 m
163. 5 września kajakarstwo MŚ U23 złoty

Jakub Stępun

K1 200 m
164. 5 września kajakarstwo MŚ U23 srebrny

Katarzyna Kołodziejczyk

K1 200 m
165. 5 września kajakarstwo MŚ U23 brązowy

Katarzyna Szperkiewicz

C1 200 m
166. 5 września kajakarstwo MŚ U23 brązowy

Katarzyna Kołodziejczyk i Adrianna Kąkol

C2 200 m
167. 5 września pięciobój nowoczesny ME U19 brązowy

Maciej Klimek, Michał Jabłoński, Oskar Paradowski

drużyna
168. 5 września pięciobój nowoczesny ME U17 brązowy

Małgorzata Karbownik, Katarzyna Dębska i Pola Wolska

drużyna
169. 5 września pięciobój nowoczesny ME U17 srebrny

Katarzyna Dębska i Igor Radomyski

mikst
170. 5 września wioślarstwo ME U23 srebrny

Anna Potrzuska, Izabela Pawlak, Zuzanna Lesner i Weronika Kaźmierczak

czwórka bez sterniczki
171. 5 września wioślarstwo ME U23 brązowy

Kornelia Semrau i Zofia Borzyszkowska

dwójka bez sterniczki wagi lekkiej
172. 5 września wioślarstwo ME U23 brązowy

Piotr Płomiński

jedynka
173. 5 września wioślarstwo ME U23 srebrny

Patryk Wojtalak, Emil Jackowiak, Przemysław Wanat i Oskar Streich

czwórka bez sternika
174. 5 września wioślarstwo ME U23 srebrny

Zuzanna Jasińska i Wiktoria Kalinowska

dwójka podwójna
175. 5 września wioślarstwo ME U23 brązowy

Barbara Streng, Paulina Chrzanowska, Katarzyna Duda i Barbara Jęchorek

czwórka podwójna
176. 5 września wioślarstwo ME U23 brązowy

Martyna Jankowska, Małgorzata Strybel, Iga Krzemińska, Weronika Ludwiczak, Adrianna Paszkowska, Ewelina Janiak, Jessika Sobocińska, Julia Weiwer i Katarzyna Pawełczak

ósemka
177. 6 września kajakarstwo MŚ U23 srebrny

Jakub Michalski, Wojciech Tracz, Bartosz Grabowski, Przemysław Korsak

C4 500 m
178. 6 września kajakarstwo MŚ U23 srebrny

Aleksandra Jacewicz, Oleksii Koliadych

C2 mikst
179. 11 września judo MEJ brązowy

Wojciech Kordyalik

+100 kg
180. 11 września judo MEJ brązowy

Michał Jędrzejewski

100 kg
181. 12 września badminton ME U17 srebrny

Joanna Podedworny

singiel
182. 12 września koszykówka 3x3 ME brązowy

Łukasz Diduszko, Szymon Pawłowski, Szymon Rduch, Przemysław Zamojski

turniej mężczyzn
183. 15 września pięciobój nowoczesny MŚ U19 srebrny

Maciej Klimek, Adrianna Kapała

mikst
184. 16 września wspinaczka sportowa złoty

Natalia Kałucka

czasówka
185. 16 września wspinaczka sportowa brązowy

Aleksandra Mirosław

czasówka
186. 17 września pięciobój nowoczesny MŚ U17 srebrny

Małgorzata Karbownik i Maja Marcinkowska

sztafeta
187. 18 września kajakarstwo brązowy

Dominika Putto i Katarzyna Kołodziejczyk

K2 200 m
188. 18 września kajakarstwo srebrny

Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak

C2 1000 m
189. 18 września kajakarstwo srebrny

Aleksander Kitewski, Arsen Śliwiński, Michał Luibniewski i Norman Zezula

C4 1000 m
190. 19 września kajakarstwo brązowy

Dorota Borowska

C1 200 m
191. 19 września kajakarstwo srebrny

Dorota Borowska i Michał Łubniewski

C2 200 m mikst
192. 19 września kajakarstwo brązowy

Marta Walczykiewicz i Bartosz Grabowski

K2 200 m mikst
193. 19 września żeglarstwo ME złoty

Mikołaj Staniul i Kuba Sztorch

49er
194. 19 września żeglarstwo ME brązowy

Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński

49er
195. 19 września siatkówka ME brązowy

drużyna mężczyzn

turniej mężczyzn
196. 25 września kolarstwo szosowe brązowy

Katarzyna Niewiadoma

ze startu wspólnego
197. 28 września podnoszenie ciężarów MEJ brązowy

Wiktoria Wołk

64 kg
198. 30 września podnoszenie ciężarów ME U23 złoty

Piotr Kudłaszyk

73 kg
199. 1 października podnoszenie ciężarów MEJ brązowy

Agnieszka Zimroz

87 kg
200. 1 października podnoszenie ciężarów ME U23 brązowy

Bartłomiej Adamus

96 kg
201. 3 października siatkówka MŚ U21 brązowy

drużyna mężczyzn

 
202. 5 października zapasy złoty

Magomedmurad Gadżijew

70 kg styl wolny
203. 5 października kolarstwo torowe ME brązowy

Daria Pikulik

scratch
204. 5 października kolarstwo torowe ME brązowy

Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski i Maciej Bielicki

sprint drużynowy
205. 6 października kolarstwo torowe ME brązowy

Patryk Rajkowski

1 kilometr ze startu zatrzymanego
206. 6 października zapasy brązowy

Katarzyna Krawczyk

53 kg
207. 8 października judo MŚJ brązowy

Katarzyna Sobierajska

70 kg
208. 8 października kolarstwo torowe ME złoty

Alan Banaszek

omnium
209. 8 października zapasy brązowy

Gevorg Sahakyan

72 kg styl klasyczny
210. 9 października zapasy brązowy

Aleksander Kułynycz

87 kg styl klasyczny
211. 25 października boks MME srebrny

Weronika Bochen 

+81 kg
212.  25 października boks MME brązowy

Barbara Marcinkowska

70 kg
213. 25 października boks MME brązowy

Nikola Prymaczenko

52 kg
214. 2 listopada pływanie ME25 brązowy

Katarzyna Wasick, Kornelia Fiedkiewicz, Dominika Sztandera oraz Alicja Tchórz

4x50 dowolnym
215. 3 listopada pływanie ME25 srebrny

Katarzyna Wasick

50 dowolnym
216. 3 listopada pływanie ME25 brązowy

Jakub Majerski

100 motylkowym
217. 4 listopada pływanie ME25 złoty

Alicja Tchórz

100 zmiennym
218. 4 listopada pływanie ME25 brązowy

Paweł Juraszek

50 dowolnym
219. 5 listopada pływanie ME25 srebrny

Katarzyna Wasick

100 dowolnym
220. 5 listopada judo ME U23 złoty

Angelika Szymańska

63 kg
221. 6 listopada pływanie ME25 brązowy

Paweł Juraszek, Jakub Majerski, Alicja Tchórz, Katarzyna Wasick

4x50 dowolnym mieszana
222. 7 listopada judo ME U23 brązowy

Eliza Wróblewska

70 kg
223. 7 listopada pływanie ME25 złoty

Radosław Kawęcki

200 grzbietowym